ورود  |  عضویت  |  خانه  |

شعار

  •  هرچه بیشتر فکر می کنیم ، بهتر می فهمیم که هیچ نمی دانیم. ماری ولتر

  •  مهربانی مانند بذر گندم کاشتن است که بعد افزایش می یابد. مثل افریقائی

  • خوشنامي ، بزرگتـــ ـرين فر هــر آدمي اســت . حکيم ارد بزرگ

  • آدم هــاي توانا ، براســتــي ارزش "زمان" را مي داننــــ ــد . حکيم ارد بزرگ

  • پوزش خواســتن از پس کار ناشايســت ، بسيـــار زيباســت و نشان پختگي روان . حکيم ارد بزرگ

  • برای رسیدن ب چیزی ک تا کنون نرسیده ای باید کسی شوی که تا کنون نبوده ای

معرفی تویوتا کران کانسپت در نمایشگاه توکیو

چهل و پنجمین نمایشگاه بین المللی اتومبیل توکیو امسال، ۲۷ اکتبر برابر با ۶ آبان ماه تا ۵ نوامبر ( ۱۴ آبان) در ژاپن برگزار می شود. نمایشگاهی که در آن بسیاری از برندهای مطرح دنیا بخصوص خودروسازان ژاپنی، حضور خواهند داشت. شرکت تویوتا موتورز نیز همانند همیشه در این نمایشگاه حضور قدرتمندی خواهد داشت و خودروهای جدیدی را به نمایش می گذارد.

از جمله خودروهایی که توسط تویوتا در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد، مدل کانسپت تویوتا کران ( Crown Concept ) می باشد. تویوتا کران به عنوان یکی از سدان ها لوکس این شرکت شناخته می شود که نسل اول آن در سال ۱۹۵۵ روانه بازارهای جهانی شد. از سال ساخت اولین تویوتا کران تا به حال، چهارده نسل از آن معرفی شده است که نسل چهاردهم آن از سال ۲۰۱۲ در حال تولید و عرضه می باشد.

نسخه کانسپت تویوتا کران که با ظاهری زیبا و لوکس در نمایشگاه بین المللی اتومبیل توکیو به نمایش گذاشته خواهد شد، از پلت فرم جدید تویوتا (TNGA) بهرمند شده است. پلت فرم جدیدی که تویوتا ابتدا آن را در پریوس استفاده کرد. این پلت فرم باعث کاهش ۳۰ درصدی زمان تولید، افزایش ایمنی خودرو و کاهش ۲۰ درصدی هزینه های تولید شده است.

طراحی نسخه کانسپت تویوتا کران نسبت به آخرین نسل از آن، تغییرات قابل توجهی داشته است. کران کانسپت از سپرها، چراغ ها و جلوپنجره جدید بهرمند است. طراحی داخلی کران کانسپت نیز بسیار شکیل و لوکس درنظر گرفته شده است و به خوبی اصالت این برند قدیمی را بازگو می کند.

هنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی تویوتا کران کانسپت منتشر نشده است، اما طول این سدان لوکس ۵ نفره 4910 میلی متر، عرض آن 1800 میلی متر و ارتفاع آن 1455 میلی متر اعلام شده است

images: 

آدرس :     تهران ، خیابان امیرکبیر ، پاساژ کاشانی، طبقه همکف، پلاک 63.
تلفن :     02133958181 - 02133958182
تلفن :   09123089885 - 02133952940 - 02133945373 - 02133919845
جیمیل :     toyotayadak@gmail.com
ایمیل :     info@toyotayadak.com - toyota_yadak@yahoo.com