ورود  |  عضویت  |  خانه  |

شعار

  •  هرچه بیشتر فکر می کنیم ، بهتر می فهمیم که هیچ نمی دانیم. ماری ولتر

  •  مهربانی مانند بذر گندم کاشتن است که بعد افزایش می یابد. مثل افریقائی

  • خوشنامي ، بزرگتـــ ـرين فر هــر آدمي اســت . حکيم ارد بزرگ

  • آدم هــاي توانا ، براســتــي ارزش "زمان" را مي داننــــ ــد . حکيم ارد بزرگ

  • پوزش خواســتن از پس کار ناشايســت ، بسيـــار زيباســت و نشان پختگي روان . حکيم ارد بزرگ

  • برای رسیدن ب چیزی ک تا کنون نرسیده ای باید کسی شوی که تا کنون نبوده ای

مشخصات فنی کمری

 

تویوتا کمری 2015

خودروی تویوتا کمری 2015 که جدیدترین مدل تویوتا از شرکت خودروسازی ژاپنی است را به همراه مشخصات فنی و تصاویر آن در بخش اتومبیل سایت نمناک بررسی خواهیم کرد.
بازدید : 12455 نفر

در نگاه اول تویوتا کمری 2015 بسیار شبیه به لکسوس ES طراحی گردیده است ، نمای جلو و عقب کمری کاملا در راستای اصول جدید این شرکت است که پیش از این بر روی کرولا و یاریس نیز این اصول را پیاده نموده و توانسته به بازخوردی مناسب دست پیدا نماید .

 

تویوتا کمری 2015

 

نمای جلوی خودرو کمی خشن و عضلانی تر از نسل قبلی شده و در نمای عقب نیز چراغ های بسیار ساده و شکیل قرار گفته اند و همانگونه که اشاره گردید ، نه تنها چراغ ها بلکه نوار کرومی مابین آن ها نیز بسیار شبیه به لکسوس ES هستند.
داخل خودرو همانند بیرون آن کاملاً تغییر کرده و با یک خودروی کاملاً متفاوتی سر و کار داریم. البته تغییرات تنها به ظاهر بر نمی گردد و از نظر کیفیتی نیز ارتقاء داشته است. به طور مثال صدای داخل کابین نسل جدید کمری به لطف افزایش استفاده به مقدار 30 درصد از مواد ایزوله کمتر از نسل کنونی شده است. همچنین در داخل می توان یک صفحه نمایش 4.2 اینچی، سیستم هشداردهنده خروج از خط، کروز کنترل، سیستم امنیتی قبل از تصادف و سیستم هشدار دهنده نقطه کور را مشاهده کرد.
 
تویوتا کمری 2015
 
از نظر پیشرانه 3 نوع موتور برای این ژاپنی در نظر گرفته شده است. اولین پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری می باشد و دومین پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری است که هر دوی آن ها به یک گیربکس 6 سرعته خودکار مجهز شده اند. اما یک پیشرانه 2.5 لیتری Atkinson نیز در نظر گرفته شده که در مدل های هیبریدی از آن استفاده خواهد شد.
 
تویوتا کمری 2015
 
در نهایت باید گفت که تا به حال کمری جزو موفق ترین خودروهای تویوتا بوده و در بسیاری از کشورها توانسته به فروش بسیار خوبی نیز دست پیدا کند و حال طراحی فوق العاده خوب و زیبای نسل جدید این خودرو می تواند تاثیر بسزایی در فروش این ژاپنی معروف داشته باشد و به یقین کمری 2015 پس از عرضه به بازار به راحتی گرد و خاکی به پا خواهد کرد.
قیمت این خودرو با مدل 2.970دلار برای مدلLE و 29.980 دلار برای مدلXLE  در نظر گرفته شده است.

 

 

۰۹۱۲۴۰۳۴۷۵۳

۰۹۳۶۹۰۲۸۶۸۷