ورود  |  عضویت  |  خانه  |

شعار

  •  هرچه بیشتر فکر می کنیم ، بهتر می فهمیم که هیچ نمی دانیم. ماری ولتر

  •  مهربانی مانند بذر گندم کاشتن است که بعد افزایش می یابد. مثل افریقائی

  • خوشنامي ، بزرگتـــ ـرين فر هــر آدمي اســت . حکيم ارد بزرگ

  • آدم هــاي توانا ، براســتــي ارزش "زمان" را مي داننــــ ــد . حکيم ارد بزرگ

  • پوزش خواســتن از پس کار ناشايســت ، بسيـــار زيباســت و نشان پختگي روان . حکيم ارد بزرگ

  • برای رسیدن ب چیزی ک تا کنون نرسیده ای باید کسی شوی که تا کنون نبوده ای

لکسوس که به عنوان برند لوکس کمپانی تویوتا شناخته می شود

لکسوس که به عنوان برند لوکس کمپانی تویوتا شناخته می شود آمار فروش جهانی خود را در ۶ماه نخست سال ۲۰۱۸ منتشر کرد. آمار فروش منتشر شده از ژانویه تا ژوئن سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که لکسوس در مجموع با رشد ۷ درصدی در فروش محصولات خود نسبت به سال گذشته روبرو شده است که چنین میزان فروشی یک موفقیت بزرگ برای این کمپانی ژاپنی با کیفیت می باشد.

نکته حائز اهمیت در این آمار فروش استقبال بالای خریداران از خودروهای شاسی بلند است. به طوری که سهم فروش لکسوس در ۶ ماه نخست سال ۲۰۱۸ برای خودروهای شاسی بلند ۶۱درصد است. شاسی بلندهای لکسوس که بخش قابل توجهی از مشتریان را به خود اختصاص داده اند در بیش از ۹۰ کشور عرضه شده اند. در آمار فروش لکسوس ۲۰۰۸۸۰ دستگاه از خودروهای شاسی بلند بفروش رسیده است. سهم فروش خودروهای سواری نیز ۱۲۵۹۵۸ دستگاه می باشد. در مجموع لکسوس توانست با فروش ۲۳۷۸۳۸ دستگاه خودرو در دنیا رشد قابل قبولی نسبت به سال گذشته داشته باشد.

همچنین لکسوس در بازار اروپا نیز با افزایش فروش ۷درصدی نسبت به سال گذشته روبرو شده است. در آمار فروش منتشر شده لکسوس 38543 دستگاه خودرو در اروپا بفروش رسیده است. که بیشترین سهم فروش در این بازار را خودروهای هیبرید به خود اختصاص داده اند. لکسوس در ۶ ماه نخست سال ۲۰۱۸ با فروش ۲۴۰۲۹ دستگاه خودروی هیبرید توانست نسبت به سال گذشته ۵ درصد افزایش فروش داشته باشد. در این بین بازهم استقبال از خودروهای شاسی بلند این برند قابل توجه بود. لکسوس NX با فروش ۱۵۳۶۵ دستگاه به عنوان پرفروش ترین خودروی شاسی بلند این برند در اروپا شناخته می شود. NX نسبت به سال گذشته با افزایش فروش ۱۵ درصدی همراه بوده است.

البته باید گفت لکسوس با عرضه نسل جدید ES و مدل کراس اوور UX می تواند سهم بیشتری را در بازار کسب کند. لکسوس UX جدیدترین کراس اوور این شرکت می باشد که در اواخر سال ۲۰۱۸ وارد بازارهای جهانی خواهد شد. این خودرو در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ برای اولین رونمایی شد. نسل هفتم لکسوس ES نیز در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۸ معرفی شد. این سدان نیز همانند UX قرار است در اواخر سال ۲۰۱۸ وارد بازارهای جهانی شود.

images: 

آدرس :     تهران ، خیابان امیرکبیر ، پاساژ کاشانی، طبقه همکف، پلاک 63.
تلفن :     02133958181 - 02133958182
تلفن :   09123089885 - 02133952940 - 02133945373 - 02133919845
جیمیل :     toyotayadak@gmail.com
ایمیل :     info@toyotayadak.com - toyota_yadak@yahoo.com