ورود  |  عضویت  |  خانه  |

شعار

  •  هرچه بیشتر فکر می کنیم ، بهتر می فهمیم که هیچ نمی دانیم. ماری ولتر

  •  مهربانی مانند بذر گندم کاشتن است که بعد افزایش می یابد. مثل افریقائی

  • خوشنامي ، بزرگتـــ ـرين فر هــر آدمي اســت . حکيم ارد بزرگ

  • آدم هــاي توانا ، براســتــي ارزش "زمان" را مي داننــــ ــد . حکيم ارد بزرگ

  • پوزش خواســتن از پس کار ناشايســت ، بسيـــار زيباســت و نشان پختگي روان . حکيم ارد بزرگ

  • برای رسیدن ب چیزی ک تا کنون نرسیده ای باید کسی شوی که تا کنون نبوده ای

تویوتا زمین سرعت رزمناو ادعا "سریعترین SUV جهان !

تورنس، کالیفرنیا، 5 مه 2017- لندکروزر، یاد رفتن در هر نقطه تویوتا چهار چرخ دیسک خودروی اسپورت ابزار، تمجید بی شمار و سوابق در طول سال 60 به علاوه آن را در تولید شده است به دست آورده است. و در حال حاضر، در میان آنها: عنوان "سریعترین SUV جهان" به لطف رکورد سرعت بیش از 230 مایل در ساعت، به دست آمده توسط سفارشی 2000 اسب بخار زمین سرعت رزمناو.
 
با راننده سابق تویوتا نسکار کارل ادواردز در راس، به درک زمین سرعت رزمناو قبلی "سریعترین SUV جهان" رکورد بیش از 19 مایل در ساعت در هم شکسته، رسیدن به یک-GPS تایید شده و قبل از اجرای خارج از پیاده رو قابل استفاده ویدئویی مستند 230.02 مایل در ساعت. با آهنگ به اندازه کافی پیش، سرزمین سرعت رزمناو می توان انتظار داشت حتی سریع تر.
 
"در تویوتا، ما می گویند" بیایید برو اماکن، و سرزمین سرعت رزمناو می رود مکان سریع تر از هر SUV قبل از آن. این یک هدف آرمانی که الهام بخش ما تمام شد، گفت: "استیو اپلبام، فروش تویوتا موتور تعامل ملی مدیر بازاریابی. "ما موفقیت با استفاده از این نوع از راه حل های نوآورانه و عزم و اراده راسخ دارم که طولانی نشان داده اند که هسته اصلی روح تویوتا به دست آورد."

سرزمین سرعت رزمناو، که در 2016 تخصص تجهیزات انجمن بازار (SEMA) نمایش عرضه شد، زندگی به عنوان یک مدل تولید سهام قبل از اینکه به شدت توسط یک تیم از مهندسان در موتورسواری و اتوموبیلرانی مرکز فنی تویوتا (MTC) اصلاح شده آغاز شده است.
 
"سریعترین رکورد SUV جهان در 211 مایل در ساعت بود. که بسیار سریع است. تویوتا فکر کردم، چرا ما نمی یک لندکروزر واقعا، فوق العاده قدرتمند، و اجازه دهید فقط ببینید که چگونه سریع ما می توانیم آن بروید، گفت: "MTC مدیر، چاک وید.
 
با استفاده از تولید 5.7 لیتری موتور 3UR-FE V8 لندکروزر را به عنوان یک نقطه شروع، تیم اضافه شده یک جفت از والیبال اندازه توربو شارژر گرت که قادر به تولید تا 55 PSI از افزایش. برای مقابله با القای نیروی شدید، تیم MTC داخلی موتور با پیستون قویتر و میله و یک منیفولد ورودی سفارشی ساخته شده، در میان دیگر اقلام کلیدی به روز رسانی. این کمک اطمینان از V8 هیولا ایمن و قابل اعتماد می تواند تولید بیش از 2000 اسب بخار برای اجرا می شود سابقه و رکورد آن است. نقش قدرت doling به انتقال مسابقه سفارشی به اندازه کافی قوی به مقاومت در برابر تنش ها و سوء استفاده از قدرت بالا و سرعت فوق العاده ای باقی مانده بود.
 
با این حال، ساخت موتور این بخش آسان بود. رانندگی در بیش از 200 مایل در ساعت آیرودینامیک و ثبات یک وسیله نقلیه به چالش می کشد. برای کمک به کنترل، سرزمین سرعت رزمناو نشسته کمتر به پیاده رو، در نتیجه به طور چشمگیری کاهش میزان هوا آشفته اجازه عبور زیر. قاب آن برخی ماساژ به منظور حفظ هندسه تعلیق بهینه را دریافت، و 3 اینچ به جای وسیع تری لاستیک ورزشی میچلین خلبان سوپر محدود شد.
 
راننده تست و مسابقات قهرمانی مسابقه جاده کریگ استانتون نقش کلیدی در تنظیم خوب راه اندازی سرزمین سرعت رزمناو در آریزونا تویوتا بازی اثبات زمین (TAPG). ورودی خود را به تغییرات لمسی ساخته شده توسط مهندسان MTC ترجمه شد.
 
او گفت: "من می خواستم سرزمین سرعت رزمناو به ارائه اعتماد به نفس شما نیاز دارید، به عنوان یک راننده، به نگه داشتن فشار حتی زمانی که جهان اطراف شما تاری با سرعت بالا می شود". "ما برخی از تنظیمات راه اندازی، و آن را نه تنها شتاب و تغییر بیشتر هموار، اما آن را نیز افزایش ثبات است."
 با زمین سرعت رزمناو در تماس گرفته شده و در نهایت آماده برای اجرا سابقه و رکورد خود را، به تازگی بازنشسته راننده تویوتا نسکار کارل ادواردز این تیم در پایگاه هوایی و فضایی موهاوی در Mojave، کالیفرنیا ملاقات کرد. علاوه بر اینکه یکی از مکان های بسیار کمی در ایالات متحده، که در آن پرواز مافوق صوت مجاز است، ویژگی های آن دو و نیم مایلی باند آسفالت کاملا به ماموریت سرزمین سرعت رزمناو تبدیل می کند.
 قبل از اجرا ادواردز، استانتون گرم شدن SUV، حرکت آن را همراه در 198 مایل در ساعت سنگین. در اولین اجرا خود، ادواردز قادر به ضربه هیبت الهام بخش 211 مایل در ساعت بود، اما بر داشت خود را در حال اجرا از پیاده رو به کاهش سرعت SUV بزرگ. بیشتر افزایش پس از آن در به تا قدرت گرفته شده بود، و او دوباره سعی کرد.
اجرای بعدی ثابت می شود قابل توجه است. ادواردز قرار دادن چکش به پایین، و سرزمین سرعت رزمناو به رکورد 230 مایل در ساعت فک انداختن آن سرنشین.
  "در 225 مایل در ساعت، چیزی که سرگردان شد کمی. من فکر می کنم می تواند این بود که کریگ گفت: مهم نیست که چه، فقط پا خود را در آن، و ما 230 مایل در ساعت، "ادواردز از پشت و لبخند بزرگی بعد از تنظیم رکورد را بازگو کرد. "این را ایمن می گویند که این سریع ترین SUV در این سیاره است

 

سرعت تویوتا

images: 

آدرس :     تهران ، خیابان امیرکبیر ، پاساژ کاشانی، طبقه همکف، پلاک 63.
تلفن :     02133958181 - 02133958182
تلفن :   09123089885 - 02133952940 - 02133945373 - 02133919845
جیمیل :     toyotayadak@gmail.com
ایمیل :     info@toyotayadak.com - toyota_yadak@yahoo.com

به منظور خدمات رسانی و سرعت عمل در ارسال بسته های مشتریان شهرستان همکاران شهرستان محبت کنند فقط با شماره های ذیل تماس بگیرند

02133930649

02136614139

02136614155