ورود  |  عضویت  |  خانه  |

شعار

  •  هرچه بیشتر فکر می کنیم ، بهتر می فهمیم که هیچ نمی دانیم. ماری ولتر

  •  مهربانی مانند بذر گندم کاشتن است که بعد افزایش می یابد. مثل افریقائی

  • خوشنامي ، بزرگتـــ ـرين فر هــر آدمي اســت . حکيم ارد بزرگ

  • آدم هــاي توانا ، براســتــي ارزش "زمان" را مي داننــــ ــد . حکيم ارد بزرگ

  • پوزش خواســتن از پس کار ناشايســت ، بسيـــار زيباســت و نشان پختگي روان . حکيم ارد بزرگ

  • برای رسیدن ب چیزی ک تا کنون نرسیده ای باید کسی شوی که تا کنون نبوده ای

تویوتا راو فر و حضور در رالی امریکا

تویوتا در رالی

 

تورنس، کالیفرنیا، 9 مه، 2017- رایان هزاره و 2017 سر رالی RAV4 به رالی کوه المپ در مقدونیه با مقدار زیادی از حرکت، به لطف پشت به تماس 2WD کلاس برنده برای شروع فصل شش مسابقه انجمن رالی آمریکایی است. هزاره می توانید رقبای مسابقات قهرمانی خود را تحت فشار شدید با ساخت آن سه برای سه در سال در کوه المپ در مقدونیه، یک رویداد پدر هزاره را، راد، چهار بار در پنج سال در اوایل 1980s برنده قرار داده است. رایان است که به دنبال به تکرار، با کسب کوه المپ در مقدونیه در سال گذشته است.
 
با تقریبا تمام 140 مایل رقابتی این تجمع را در میان فقط هشت نفر از 10 مرحله گسترش، الیمپوس ارائه خواسته منحصر به فرد برای هر دو گروه رانندگان و وسایل نقلیه. بعضی از مراحل از ویژگی های تا 25 مایل مداوم شنی، جاده ها، شن تحت پوشش آشغال با سنگ های بزرگ به طور بالقوه خطرناک. بر خلاف تظاهرات با مراحل کوتاه تر، رانندگان نمی توان انتظار داشت به لنگی یک وسیله نقلیه آسیب دیده در سراسر خط پایان بدون درد و رنج تلفات زمان شدید.
 
اینجاست که اعتماد برتر تویوتا، سوار قد و سفر تعلیق باید فواید مهمی که هزاره را قادر به فشار سخت تر از رقبای خود را بدون حال اجرا در همان خطر آسیب باشد.
 
"ما در حال قرار دادن سپاه پاسداران لجن و کثافت سنگین تر و حفاظت در زیر پایین. برای این یکی، زره شما تا کمی و آنچه که شما می توانید، "هزاره یادداشت ها در باره طرح خود را برای حداکثر حمله در سراسر سنگ پر و فنی خواهان زمین.
 
همکاری راننده Rhianon Gelsomino مبالغ مزیت RAV4 در کوه المپ در مقدونیه در یک کلمه: "استقامت"
 
"ماشین ما بسیار قابل اعتماد است، گفت:" Gelsomino. "برخی دیگر رانندگی است که به عنوان قابل اعتماد نیست. مراحل طولانی یک مزیت بسیار بزرگ به ما، تا آنجا که اطمینان نگران است. "
 
طول و نسبتا کم تعداد مراحل نیز بدان معنی هزاره را به روز رسانی کمتر مورد دارند
بار رقابت خود را. او باید به درایو به شدت از آغاز هر مرحله، و یا خطر از دست دادن یک تکه بزرگ از زمان بیش از هر مرحله.
 
"مثل همیشه، RAV4 ضد گلوله است. این است برای رفتن به بیش از 100 مایل از من برش هر خندق واحد، در حال اجرا بیش از هر سنگ، رفتن دریچه گاز کامل بیش از جهش، و ترمز عنوان سخت به عنوان من می توانم. هیچ حفاظت از تجهیزات وجود دارد، "هزاره اضافه شده است.
 
اضافه کردن به این چالش، اما یک مرحله جدید برای سال جاری است، بنابراین هزاره نمی تواند با مطالعه ویدیو از درایو برنده خود را از سال گذشته آماده کند. در عوض، او و به تماشای یک وسیله نقلیه بسیار کندتر رانندگی این مسیر را در سریع به جلو به عنوان او می آموزد مراحل جدید.
 
در ادامه موضوع فصل طولانی از هزاره و Gelsomino کامل ارتباطات یادداشت سرعت خود، این دو دوباره در حال تحول زبان خود را با استفاده هجا کمتر هر جا که ممکن است، به طوری که آنها می توانید جزئیات بیشتری اضافه کنید. به جای توصیف یک منحنی به چالش کشیدن به عنوان "پنج چپ تدابیر بیتی،" برای مثال، Gelsomino اکنون می گوید: "پنج NIPS سمت چپ."
 
در نهایت، این بدان معناست که این دو می توانید یک یا دو دوره اضافی و بدون اتلاف وقت در محیط تنش بالا، به هزاره اعتماد به نفس او نیاز به فشار RAV4 به حد خود اضافه کنید. استراتژی در این فصل بوده است و همچنان به به تمرکز بر روی بسیاری از چیزهای کوچک است که اضافه کردن به چیزی بزرگ.

images: 

آدرس :     تهران ، خیابان امیرکبیر ، پاساژ کاشانی، طبقه همکف، پلاک 63.
تلفن :     02133958181 - 02133958182
تلفن :   09123089885 - 02133952940 - 02133945373 - 02133919845
جیمیل :     toyotayadak@gmail.com
ایمیل :     info@toyotayadak.com - toyota_yadak@yahoo.com

به منظور خدمات رسانی و سرعت عمل در ارسال بسته های مشتریان شهرستان همکاران شهرستان محبت کنند فقط با شماره های ذیل تماس بگیرند

02133930649

02136614139

02136614155