ورود  |  عضویت  |  خانه  |

شعار

  •  هرچه بیشتر فکر می کنیم ، بهتر می فهمیم که هیچ نمی دانیم. ماری ولتر

  •  مهربانی مانند بذر گندم کاشتن است که بعد افزایش می یابد. مثل افریقائی

  • خوشنامي ، بزرگتـــ ـرين فر هــر آدمي اســت . حکيم ارد بزرگ

  • آدم هــاي توانا ، براســتــي ارزش "زمان" را مي داننــــ ــد . حکيم ارد بزرگ

  • پوزش خواســتن از پس کار ناشايســت ، بسيـــار زيباســت و نشان پختگي روان . حکيم ارد بزرگ

  • برای رسیدن ب چیزی ک تا کنون نرسیده ای باید کسی شوی که تا کنون نبوده ای

تویوتا جز 50 شرکت برتر جهان است

مجله تخصصی و معتبر Fortune در جدیدترین گزارش سالانه خود لیستی از ۵۰ شرکت بزرگ دنیا را منتشر کرد که در زمینه نوآوری و کمک به حل مشکلات اجتماعی پیشگام می باشند. در این لیست که نام برندهای مختلفی آمده است، برند تویوتا موتورز نیز قرار دارد. مجله معتبر Fortune که هر ساله گزارش های متنوعی در حوزه های مختلف منتشر می کند، در جدیدترین گزارش خود ۵۰ شرکت را به عنوان تغییر دهنده مثبت جهان معرفی کرده است. ۵۰ شرکتی که توسط نویسندگان و سردبیران این مجله با کمک کارشناسان مختصص مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته اند.

شرکت تویوتا موتورز نیز در این لیست توانسته جزو ۱۰ شرکت برتر این گزارش قرار بگیرد. در این گزارش آمده، شرکت تویوتا موتورز با توجه به تولید خودروهای هیبرید و برقی توانسته فروش بسیار بالایی را نسبت به دیگر برندهای خودرویی داشته باشد و این میزان فروش بالا تأثیر قابل توجهی در کاهش آلایندگی های محیط زیست داشته است. این شرکت تا به الان بیش از ۱۰ میلیون خودروی هیبریدی فروخته است، خودروهایی که با کمک موتور هیبرید خود تأثیر قابل توجهی در کاهش مصرف سوخت داشته اند.

نکته حائز اهمیت در این گزارش سالانه این است که در این لیست تنها دو شرکت خودروسازی قرار دارند که تویوتا موتورز با قرار گیری در جایگاه هشتم رتبه بندی کلی به عنوان برترین شرکت خودروسازی معرفی شده است.

شاخص های سه گانه مورد بررسی جهت رتبه بندی شرکت ها

شرکت هایی که در این لیست قرار دارند با توجه به فعالیت هایی که بخشی از استراتژی کسب و کار خود می باشند و تأثیر اجتماعی مثبتی از خود بجای می گذارند، انتخاب شده اند. شرکت هایی که درآمد سالیانه بیش از ۱ میلیارد دلار و بیشتر دارند نیز در اولویت اصلی برای انتخاب قرار دارند. البته سه معیار تأثیر گذاری اجتماعی، دست آوردهای تجاری و میزان نوآوری به عنوان اصلی ترین معیارها معرفی شده است.

images: 

آدرس :     تهران ، خیابان امیرکبیر ، پاساژ کاشانی، طبقه همکف، پلاک 63.
تلفن :     02133958181 - 02133958182
تلفن :   09123089885 - 02133952940 - 02133945373 - 02133919845
جیمیل :     toyotayadak@gmail.com
ایمیل :     info@toyotayadak.com - toyota_yadak@yahoo.com