ورود  |  عضویت  |  خانه  |

شعار

  •  هرچه بیشتر فکر می کنیم ، بهتر می فهمیم که هیچ نمی دانیم. ماری ولتر

  •  مهربانی مانند بذر گندم کاشتن است که بعد افزایش می یابد. مثل افریقائی

  • خوشنامي ، بزرگتـــ ـرين فر هــر آدمي اســت . حکيم ارد بزرگ

  • آدم هــاي توانا ، براســتــي ارزش "زمان" را مي داننــــ ــد . حکيم ارد بزرگ

  • پوزش خواســتن از پس کار ناشايســت ، بسيـــار زيباســت و نشان پختگي روان . حکيم ارد بزرگ

  • برای رسیدن ب چیزی ک تا کنون نرسیده ای باید کسی شوی که تا کنون نبوده ای

تویوتا به سبک هاد رود و مجله ای خواندی از تویوتا یدک

خودروهای هات رود، سبک متفاوتی از مسابقات اتومبیلرانی را به نمایش گذاشته اند. این خودروها در دهه ۳۰ میلادی مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته اند. خودروهای هات رود امروزه نیز دارای طرفداران بسیار زیادی هستند و در مسابقات درگ همیشه مورد استفاده قرار می گیرند. اکثر خودروهای هات رود از خودروهای کلاسیک و قدیمی تشکیل شده اند که دارای ظاهری کاملا متفاوت نسبت به نمونه های استاندارد می باشند.

به تازگی یک تیونر با نام "Allers Rods & Customs" در ژوهانسبرگ، یک دستگاه تویوتا لندکروزر FJ40 مدل ۱۹۷۶ را تقویت و بهینه سازی کرده است. خودرویی که بیش از ۱۲۰۰ ساعت برروی آن کار صورت گرفته و تک تک بخش های داخلی و خارجی آن دستکاری شده است.

تمامی قسمت های خودرو از جمله بدنه، سیستم تعلیق، پیشرانه، گیربکس، کابین و... کاملا تعویض شده اند. مالک این لندکروزر از یک پیشرانه  ۸سیلندر خورجینی با ۳۰۰ اسب بخار قدرت برروی خودروی خود استفاده کرده است. خودروی هات رود مورد نظر از یک گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک لکسوس بهرمند می باشد.

تغییرات بسیاری زیادی برروی این تویوتا لندکروزر صورت گرفته که از جمله آنها می توان به رول کشی داخل کابین جهت افزایش ایمنی خودرو، صندلی های اسپرت، استفاده از تایرهای گوودریچ، سیستم ترمز جدید، غربیلک فرمان MoMo، صفحه کیلومتر دیجیتالی و... اشاره کرد. باتوجه به سبک خاص خودروهای هات رود، ارتفاع تویوتا لندکروزر FJ40 مورد نظر با استفاده از سیستم تعلیق جدید و سفارشی کاهش یافته است و ارتفاع آن نسبت به خودروهای سواری نیز کوتاه تر شده است. البته طول و پنهای خودرو تغییری نکرده است اما فاصله بین محور جلو و عقب با توجه به سبک طراحی خودروهای هات رود، تغییر چشمگیری داشته است.

images: 

آدرس :     تهران ، خیابان امیرکبیر ، پاساژ کاشانی، طبقه همکف، پلاک 63.
تلفن :     02133958181 - 02133958182
تلفن :   09123089885 - 02133952940 - 02133945373 - 02133919845
جیمیل :     toyotayadak@gmail.com
ایمیل :     info@toyotayadak.com - toyota_yadak@yahoo.com